1. O nas

logo


O nas

    Uwiecznianie chwil - zarówno w postaci ruchomego obrazu jak i fotografii - to pasja, którą od ponad 14 lat staramy się udoskonalać.

Elementy, które najbardziej cenimy to: unikalna kompozycja, przemijalność danej chwili i towarzyszące jej emocje.

Zawsze staramy się, aby owocem naszej pracy były materiały i fotografie z duszą, które „zdają relację” z zaistniałych sytuacji.

Funkcjonujemy na rynku od kilkunastu lat. Przez ten czas zyskaliśmy zadowolenie i uznanie wielu klientów (nie tylko Par Młodych).

    Naszą pracę staramy się wykonywać rzetelnie, dokładnie i dyskretnie. Duży nacisk kładziemy na luźny i konkretny kontakt z klientem. W czasie dnia weselnego zawsze wspieramy wesołą atmosferą i w razie potrzeby służymy dobrą radą (często Pary pytają o drobne sytuacje w których nie wiedzą jak się zachować i co ustalić). Przed weselem pomagamy w ustalaniu różnych aspektów, o których wiedzę uzyskaliśmy z doświadczenia i obserwacji.

    Posiadamy uprawnienia do filmowania i fotografowania w miejscach sakralnych. Bez nich kapłan może nie udzielić zgody i obsługa ceremonii jest niemożliwa.Wszystkie prezentowane materiały są naszego autorstwa! Nie korzystamy z banków zdjęć!