1. Galeria wideo
  2. Oferta wideo

logo

Oferta wideofilmowania

    Oferujemy profesjonalne usługi filmowania. Zawsze naszym celem jest, aby przygotowany materiał wyróżniał się estetyką, oryginalnością, najwyższą jakością oraz ciekawymi rozwiązaniami i efektami.

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt, który umożliwia płynną realizację nagrań oferując nowoczesne ujęcia filmowe.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wszelkie upodobania odnoście podkładu muzycznego czy szaty graficznej oraz formy dodatków - zawsze bierzamy pod uwagę.

Obsługujemy wszelkie uroczystości i imprezy. Kwestia ustalenia co ma być uwiecznione i w jakiej formie. Realizowaliśmy różne formy nagrań, które zobaczyć można w galerii wideo.

Wideofilmowanie ślubne:

  • Materiał wideo zawiera wszystkie etapy tego ważnego dnia (przygotowania, błogosławieństwo, kościół lub U.S.C., wesele).
  • Gotowe wideo nagrane jest na płytach blu-ray oraz przekazywane jest w formie pliku. Płyty zawierają idywidualny nadruk i umieszczone są w etui ślubnym.
  • Materiał można oglądać w całości lub jako sceny tematyczne np. "teledysk" (zawiera najciekawsze urywki z odpowiednio dopasowanym podkładem muzycznym). Wspomniane kategorie wybrać można za pomocą aktywnego menu, które pełni tym samym rolę panelu nawigacji.
  • Menu tworzone jest indywidualnie dla każdej Pary Młodej.
  • Przygotowany materiał zawiera wiele urozmaiceń, efektów i dodatków (które są już w cenie).
  • Zarys całego materiału zawsze uzgadniany jest indywidualnie z każdą Parą. Mile widziane własne pomysły i kreatywne rozwiązania, wszystko po to, aby nasze produkcje spełniały Wasze oczekiwania.
  • Powyższy elementy są ogólnym zarysem tego co oferujemy, aby zapoznać się ze szczegółową ofertą - zapraszamy do kontaktu z nami.

Oferta cenowa:

    Ze względu na różnorodność usług, elastyczność powiązań między usługami oraz ich zakres, rabaty cenowe poszczególnych terminów oraz indywidualność potrzeb klientów - ceny usług wideo, ustalane są indywidualnie - po przedstawieniu szczegółów zamówienia.

Napisz zapytanie mailem - odpowiemy w ciągu kilku godzin.

Zapraszamy do niezobowiązującego spotkania (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu) na którym przedstawimy nasze przykładowe realizacje.

    

Pozostałe rodzaje usług wideo:

    W przypadku pozostałych usług wideo prosimy o kontakt z nami. Każda usługa traktowana jest indywidualnie. Zniżki i rabaty również ustalane są po wcześniejszym określeniu zasięgu usługi.

Zapraszamy do kontaktu z nami :)
Wszystkie prezentowane materiały są naszego autorstwa! Nie korzystamy z banków zdjęć!